Hranice 500.000 Zlata od 1 hráče padla

Hranice půl milionu padla !!!

Ahojky lidičky.

Tak vám s radostí oznamuji, že i v dnešní době kdy nám vláda nařizuje utahovat opasky, kdy se každý jenom vymlouvá jak má stěží na jídlo, kdy i pivo a cigarety zdražují .... i tehdy se najdou šikulové co dokáží spořit a přitom se mít dobře.

Jedním z nich je i náš spoluhráč Vani !!!

S postavou neustále postupuje v úrovních, v žádném souboji, ať jde o útok nebo o obranu, nechybí. Neřeší zda vyhrajeme nebo prohrajeme, prostě nechybí. Stíhá přitom vylepšovat své bodíky a při tom našemu cechu občas darovat i nějakou tu přebytečnou zlatku. A včerejším dnem se částka, kterou již přispěl do cechu K-Akt-Us přehoupla přes magiskou hranici:

500.000 Zl.

(pro méně chápavé = půl milionu zlaťáků)

! ! ! G R A T U L U J E M E ! ! !

samozřejmě mnohokrát děkujeme a poklona

Vani - příspěvky cechu
Vani - příspěvky cechu

Poklad

Rubriky:

Komentáře

Grima
před 6 roky

Dobře Vani.

Tlustoh
před 6 roky

To je bomba číslo, ale na druhou stranu o kolik bys byl vyskillovanější kdybys to dával na staty :-)

MajaWiky
před 6 roky

No myslím že právě Vani má na svoji úroveň hodně dobře postavenou postavu, to zase moc lidí říct nemůže a stejně nic moc do cechu nedávají.

matus2002
před 5 roky

dobreeeeeeeeee
ved ja tolko zlata nemam dokopi :-D:-)

lucky2004
před 3 roky

ja bych chtel mit tolik zlata jako on je hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuussssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssstttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj fakt se ma

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha